PSZOK

Na terenie m. st. Warszawy funkcjonują dwa punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych, które przyjmują odpady od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 oraz w soboty od 9:00 do 20:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

PSZOK prowadzony przez konsorcjum PARTNER Sp. z o.o. i PARTNER Dariusz Apelski
ul. Płytowa 1
03-046 Warszawa (Białołęka)

PSZOK prowadzony przez PPHU LEKARO Jolanta Zagórska
ul. Zawodzie 1
02-981 Warszawa (Mokotów)

WIĘCEJ INFORMACJI

Wykaz lokalizacji mobilnych punktów zbierania odpadów komunalnych
Zadanie 1. Lewobrzeżna Warszawa, obsługiwana przez 3 pojazdy PPHU LEKARO
Obszar Środa 11.00 – 18.30 Sobota 10.00 – 17.30
Bielany 11.00 – 12.30 Pętla autobusowa Chomiczówka

(ul. Conrada vis a vis nr 10B i 12)
10.00 – 11.30 ul. Wóycickiego 14

(P – brama Północna Cmentarza Komunalnego)
Żoliborz 13.00 – 14.30 ul. Kątowa 2 róg

Mickiewicza (zatoka przed garażami)
12.00 – 13.30 ul. Powązkowska

(P przy ul. Ostrowieckiej 10A)
Bemowo 15.00 – 16.30 ul. Powstańców Śląskich

126 (P – CH BEMOWO)
14.00 – 15.30 ul. Powstańców Śląskich

70 (UD-P)
Wola
17.00 – 18.30 Pętla autobusowa

Cmentarz Wolski (ul. Fort Wola)
16.00 – 17.30 ul. Górczewska 124

(P – CH WOLA PARK)
Ursus 11.00 – 12.30 ul. K. Sosnkowskiego 3

(P na terenie OSIR Ursus)
9.00 – 11.30 pl. Czerwca 1976 nr. 1

(UD-P)
Włochy
13.00 – 14.30 ul. Popularna róg

Al. Jerozolimskich 184 A

(zatoka parkingowa przy KFC Makro)
12.00 – 13.30 al. Krakowska 244/246/248

(P od ul. Sabały vis a vis nr 21)
Ochota 15.00 – 16.30 Pętla Szczęśliwice

(ul. Dickensa róg ul. Szczęśliwickiej)
14.00 – 15.30 ul. Korotyńskiego

(vis a vis nr 34 teren byłej stacji zlewnej)
Śródmieście 17.00 – 18.30 ul. Nowogrodzka 43

(UD-P)
16.00 – 17.30 ul. Myśliwiecka 4A

(P przy stadionie)
Mokotów 11.00 – 12.30 ul. Powsińska 31

(P – CH SADYBA BEST MALL)
10.00 – 11.30 ul. Blacharska 1 róg

al. Lotników 16 (P)
Ursynów
13.00 – 14.30 Pętla autobusowa

Osiedle Kabaty (Al. KEN 14 przy Tesco)
12.00 – 13.30 ul. Gandhi

(P przy Gandhi i Hirszfelda)
Wilanów 15.00 – 16.30 Pętla autobusowa

Wilanów

(ul. Przyczółkowa/Wiertnicza 35)
14.00 – 15.30 ul. Przyczółkowa 27A

(UD-P)
Mokotów 17.00 – 18.30 ul. J. Bytnara „Rudego”

róg F. Joliot-Curie (P przy bazarze)
16.00 – 17.30 ul. ul. Bokserska 42

(P przy sklepie)
Przewidywany postój pojazdów w

poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5h
Przewidywany postój pojazdów w

poszczególnych lokalizacjach ok. 1,5h
Zadanie 2. Prawobrzeżna Warszawa, obsługiwana przez 2 pojazdy konsorcjum PARTNER Sp. z o.o. i PARTNER Dariusz Apelski
Obszar Środa 11.00 – 18.30 Sobota – 10.00 – 17.30
Wawer 11.00 – 12.30 ul. Włókiennicza 54

(USC-P)
10.00 – 11.30 ul. Żegańska 1 (UD-P)
Wesoła 13.00 – 14.30 ul. Jana Pawła II róg

ul. Rumiankowej

(P przy ul. Jana Pawła II 240)
12.00 – 13.30 ul. W. Raczkiewicza 3

(UD-P)
Rembertów 15.00 – 16.30 ul. Strażacka róg

Kordiana (plac przy dawnym ZGN)
14.00 – 15.30 ul. Gen. A. Chruściela

„Montera” 28 (UD-P)

Praga

Południe
17.00 – 18.30

ul. Bora-Komorowskiego

(P przy pływalni „Wodnik”)
16.00 – 17.30 ul. Terespolska 4

(róg Stanisławowskiej)
Białołęka 11.00 – 12.30 ul. Zaułek

(P przy Szkole Podstawowej nr 112 przy ul. Zaułek 34)
Białołęka 13.00 – 14.30 ul. Marywilska 44

(P – Centrum Hal Targowych)
10.00 – 11.30 ul. Modlińska 197 (USC-P)
Targówek 15.00 – 16.30 Pętla autobusowa

Bródno-Podgrodzie

(ul. Krasnobrodzka róg ul. Chodeckiej)
12.00 – 13.30 ul. Tużycka róg

Potulickiej (wjazd do przepompowni)


14.00 – 15.30 ul. Kondratowicza 20

(stacja TRAFO przy Urzędzie Dzielnicy)


Praga

Północ
17.00 – 18.30

ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 (UD-P)
16.00 – 17.30 ul. Szwedzka róg Stalowej

(vis a vis Stalowej 65)
Przewidywany postój pojazdów w

poszczególnych lokalizacjach: 1,5 h
Przewidywany postój pojazdów w

poszczególnych lokalizacjach: 1,5h.
1) P – parking
2) UD-P – parking przy Urzędzie Dzielnicy
3) USC-P – parking przy Urzędzie Stanu Cywilnego Dzielnicy Białołęka

WIĘCEJ INFORMACJI

Inne usługi:

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami!